Obsługa księgowa podmiotów gospodarczych | SCG Finance
10531
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10531,mkd-core-1.0.4,mltlngg-en_GB,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1.8,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

W SCG Finance świadczymy usługi księgowe dla wszystkich rodzajów podmiotów gospodarczych (jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki kapitałowe, stowarzyszenia, fundacje etc.) niezależnie od branży, rozmiaru przedsiębiorstwa i formy organizacyjno-prawnej. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje po to by być na bieżąco z obowiązującymi przepisami, a nasze usługi realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów. Niezwykłą wagę przywiązujemy również do ochrony danych osobowych i poufności, dzięki czemu możesz mieć pewność, że sprawy finansowe Twojej firmy są w najlepszych rękach. Jesteśmy pewni jakości naszych usług jednak dla bezpieczeństwa i komfortu naszych klientów za wszelkie ew. błędy popełnione w trakcie realizacji usługi ponosimy pełną odpowiedzialność materialną. Gorąco zachęcamy do współpracy!

Ponad połowa naszych klientów to mikroprzedsiębiorcy0

Ponad 2/3 naszych klientów prowadzi działalność usługową0

Większość obsługiwanych firm prowadzi KPiR0

Ponad 3/4 klientów trafia do nas z polecenia0

389

FIRM POWIERZYŁO NAM SWOJE ROZLICZENIA

1263

KSIĄG PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW W NASZYM ARCHIWUM

100

[%] TERMINOWYCH ROZLICZEŃ US/VAT

Jesteś zainteresowany współpracą? Gorąco zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji w dni robocze w godzinach 10-18. Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania dot. zakresu i formy współpracy.

DLACZEGO MY?

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, nieustannie aktualizują swoją wiedzę i nabywają nowe kompetencje stanowiące odpowiedź na potrzeby, nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale rozumiemy wyzwania jakie stoją przed każdym przedsiębiorcą dlatego dokładamy wszelkich starań aby wyręczyć naszych klientów w obsłudze finansowo-rozliczeniowej, dzięki czemu mogą się oni skupić na obszarach strategicznych z punktu widzenia rozwoju biznesu. Bardzo cieszymy się na każdego nowego klienta, jednak najbardziej zależy nam na stałej współpracy. W swojej pracy stawiamy na uczciwe relacje biznesowe, rzetelność, terminowość i poufność.  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

TERMINOWOŚĆ

Doskonale wiemy jak ważne jest respektowanie dat dlatego swoje usługi realizujemy zgodnie z zakontraktowanym terminami.

POUFNOŚĆ

W każdej firmie sprawy finansowo-rozliczeniowe to obszar niezwykle poufny dlatego we współpracy z naszymi klientami stawiamy na dyskrecję i zaufanie.

RZETELNOŚĆ

W księgach finansowych liczy się każdy detal dlatego też kładziemy nacisk na systematyczność, a swoje usługi świadczymy rzetelnie i z dbałością o szczegóły.

ZAUFALI NAM

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Telefon

+48 504 285 789

E-Mail

a.gorska@scg-finance.pl

Adres

ul. Piotrkowska 234 lok.8, 90-888 Łódź