Księgowość. Rozliczenia. Szkolenia | SCG Finance
10535
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10535,mkd-core-1.0.4,mltlngg-pl_PL,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1.8,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Biuro księgowe SCG Finance Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku z doświadczeniem we współpracy z przedstawicielami różnych branż. Działamy nieprzerwanie od 8 lat, wspierając naszych klientów w prowadzeniu ich firm pomimo nieustającej zmiany przepisów i innych dynamicznych zmian społeczno-gospodarczych. Wiemy, jak dużą rolę odgrywają przedsiębiorcy w gospodarce dlatego naszą misją jest wesprzeć ich i pomóc rozwijać firmę, świadcząc nie tylko usługi księgowe ale kompleksowe usługi szkoleniowo-doradcze. Jednocześnie bardzo zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług dlatego nieustannie szkolimy się, optymalizujemy procesy, aktualizujemy wiedzę i poszerzamy naszą ofertę aby każdy klient czuł, że może nam całkowicie zaufać i powierzyć obsługę księgową swojej firmy.

Na tle konkurencji wyróżnia nas terminowość, elastyczność i otwarta komunikacja. Tłumaczymy zawiłe przepisy podatkowe w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Doradzamy, konsultujemy, wdrażamy systemy księgowe – wszystko po to abyś jako przedsiębiorca mógł zaoszczędzić swój czas, pieniądze i skupił się na innych obszarach takich jak sprzedaż, marketing, rozwój produktu/usług. Powierzając nam obsługę księgową swojej firmy możesz mieć pewność, że każde nasze działanie podyktowane jest troską o optymalizację podatkową Twojej działalności gospodarczej i nie skłamię jeśli powiem, że jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie z każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji. A jeżeli masz dodatkowe pytania, napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde z nich i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszam do współpracy!

8

LAT DOŚWIADCZENIA

482

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

79

PRZEPROWADZONYCH SZKOLEŃ

891

GODZIN KONSULTACJI

ZAUFALI NAM

OFERTA

Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić i w jakim obszarze jesteśmy w stanie wesprzeć Twoją działalność. Musimy jednak zaznaczyć, że w odpowiedzi na rosnące oczekiwania i potrzeby naszych klientów nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Rozwijamy ją wprost proporcjonalnie do rozwoju firm naszych klientów czyli dynamicznie. Bardzo zależy nam aby oferta SCG Finance miała charakter kompleksowy, dlatego nieustannie pogłębiamy nasze kompetencje i nabywamy nowe, a wszystko po to aby zadbać o najwyższą jakość usług i to zarówno pod względem merytorycznym, jak i proceduralnym. Jeżeli mimo to dostrzegasz obszar podatkowo-rozliczeniowy, który nie znajduje się na liście naszych usług, napisz do nas. Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić Ci wsparcie i pomoc.

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla firm, niezależnie od branży, wielkości przedsiębiorstwa i formy rozliczeń.

Wykonywane przez nas badania sprawozdań i audyty podatkowo-finansowe są zgodne z obowiązującymi wymogami ustawowymi.

Doradzamy firmom najkorzystniejsze dla nich rozwiązania rozliczeniowe w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego.

Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się dynamicznie przepisami prawa podatkowego i szkolimy w tym zakresie zarówno przedsiębiorców, jak i całe działy księgowe.

Aby rozwiązać problem czasami wystarczy skonsultować się ze specjalistą – napisz do nas, wspólnie na pewno znajdziemy wyjście z sytuacji.

Bardzo zależy nam na świadczeniu kompleksowych usług podatkowo-rozliczeniowych dlatego sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Telefon

(042) 209 26 30

E-Mail

biuro@scg-finance.pl

Adres

ul. Piotrkowska 234 lok.8, 90-888 Łódź