Konsultacje dla biznesu - masz pytanie? | SCG Finance
10533
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10533,mkd-core-1.0.4,mltlngg-pl_PL,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1.8,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Bycie przedsiębiorcą to wielka odpowiedzialność nic dziwnego, że niemal codziennie pogłębiasz swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania i finansów. Niektóre pytania wymagają jednak konsultacji ze specjalistami. W SCG Finance prowadzimy indywidualne konsultacje w trakcie których odpowiadamy na pytania dotyczące m.in. rozliczeń, form prowadzenia działalności, optymalizacji podatkowej i niuansów prawno-księgowych. Większość problemów zostaje rozwiązanych już w trakcie pierwszego kontaktu, a zdobytą wiedzę jesteś w stanie zastosować niemal natychmiast. Oczywiście rozumiemy, że czas to pieniądz dlatego udzielamy porad telefonicznych, mailowych lub w trakcie bezpośredniego spotkania. Sam zdecyduj która forma jest dla Ciebie najdogodniejsza i skontaktuj się z nami. Aż 93% klientów poleca nasze usługi innym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Problemów rozwiązanych w trakcie pierwszej konsultacji0

Odpowiedzi na wiadomości udzielonych w 24h0

Konsultacji odbywa się w formie mailowej0

Klientów poleca nasze usługi innym0

FORMY KONSULTACJI

E-MAIL

Na wszystkie wiadomości e-mail odpowiadamy bez zbędnej zwłoki, maksymalnie do 24h. W sprawach wymagających natychmiastowej reakcji prosimy o kontakt telefoniczny.

TELEFON

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 10-18. Zadzwoń do nas jeżeli potrzebujesz pilnej interwencji lub chcesz umówić się na spotkanie.

SPOTKANIE

Masz pytania dot. rozliczeń, podatków, księgowości? Zapraszamy na indywidualne konsultacje. Aby uniknąć czasu oczekiwania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia godziny spotkania.

Prowadzisz działalność gospodarczą? Przeraża Cię ogrom spraw administracyjno-podatkowych? W SCG Finance świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla wszystkich rodzajów podmiotów gospodarczych niezależnie od branży, rozmiaru przedsiębiorstwa i formy organizacyjno-prawnej. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Telefon

(042) 209 26 30

E-Mail

biuro@scg-finance.pl

Adres

ul. Piotrkowska 234 lok.8, 90-888 Łódź