Obsługa kadrowo-płacowa i inne usługi | SCG Finance Sp. z o.o.
10532
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10532,mkd-core-1.0.4,mltlngg-pl_PL,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1.8,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Podstawową wartością naszej firmy jest wsparcie biznesu w sprawach rozliczeniowo-księgowych. Aby więc sprostać wyzwaniom współczesnych przedsiębiorców nieustannie poszerzamy naszą ofertę i codziennie zastanawiamy się jak jeszcze możemy pomóc. Wszystko po to aby choć trochę ułatwić właścicielom firm zarządzanie ich działalnością, zwiększyć przychody i zoptymalizować procesy – przystępnie i niezależnie od rozmiarów prowadzonej działalności. Swoją pracą chcemy promować przedsiębiorczość jeżeli więc dostrzegasz jakikolwiek obszar nieujęty w naszej ofercie, napisz do nas. Dołożymy wszelkich starań aby znaleźć dedykowane rozwiązanie.

OPTYMALIZACJA PROCESÓW KSIĘGOWYCH

Niezależnie od tego jak długo prowadzisz działalność, ilu pracowników zatrudniasz i jakie przychody generujesz, wiedz, że dzięki optymalizacji procesów księgowych przychody Twojej firmy mogą być jeszcze wyższe. Napisz do nas i poznaj szczegóły oferty.

WDRAŻANIE SYSTEMÓW KSIĘGOWYCH

Dzięki systemom informatycznym do obsługi księgowej Twojej firmy znacząco przyśpieszysz procesy księgowe, a tym samym zoptymalizujesz koszty i usprawnisz przepływ informacji. W SCG Finance świadczymy usługi informatyczne związane z wdrożeniem nowych systemów informatycznych dla biznesu. Zapraszamy.

OBSŁUGA KADROWO-PŁACOWA

Zatrudniasz pracowników? Współpracujesz z podwykonawcami? W swojej ofercie mamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową dla firm, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy zatrudniani są zgodnie z obowiązującymi przepisami, a koszty pracownicze odprowadzane są w terminie. Poznaj szczegóły oferty!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zależy nam aby nasze usługi miały charakter kompleksowy i stanowiły odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeżeli w naszej ofercie nie znalazłeś odpowiedniej usługi dla swojego biznesu, napisz do nas. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Zapraszam do współpracy! - A. Górska (Prezes Zarządu)

Telefon

(042) 209 26 30

E-Mail

biuro@scg-finance.pl

Adres

ul. Piotrkowska 234 lok.8, 90-888 Łódź