Badanie sprawozdań finansowych | SCG Finance Sp. z o.o.
10536
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10536,mkd-core-1.0.4,mltlngg-pl_PL,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1.8,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

DLA KOGO?

SCG Finance świadczy kompleksowe usługi audytorskie, których obowiązek uregulowany jest w polskim ustawodawstwie. Ponadto zajmujemy się także audytem ksiąg rachunkowych w przypadku m.in. przekształcenia działalności aby zbadać potencjał rozwojowy firmy i zwiększyć bezpieczeństwo transakcji. Jednak to co najważniejsze, niezależnie od okoliczności i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oprócz samego badania i wydania opinii, naszym klientom przekazujemy także szereg rekomendacji i szczegółowe dane potwierdzające stan finansowy jednostki. Nasz zespół tworzą profesjonaliści dlatego powierzając nam audyt możesz mieć pewność, że dokonamy rzetelnego, obiektywnego, zgodnego ze stanem faktycznym badania sytuacji danej firmy i poinformujemy cię o ewentualnych nieścisłościach oraz zagrożeniach. Audyt dokonywany jest w oparciu o obowiązujące przepisy i ich interpretacje organów podatkowych oraz różnorodną metodologię badań, a wszystko po to aby gruntownie zweryfikować czy firma podlegająca audytowi działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, umową lub statutem.

Zgodnie z polskim prawem na spółkach akcyjnych ciąży obowiązek corocznego badania sprawozdania finansowego. Pozostałe jednostki (przede wszystkim spółki z o.o., spółki jawne, partnerskie, komandytowe, komandytowo-akcyjne, cywilne oraz przedsiębiorstwa osób fizycznych) zobowiązane są do podjęcia takiego działania w sytuacji, w której w poprzednim roku obrotowym zostały spełnione, co najmniej dwa z poniższych kryteriów:

» średnia liczba zatrudnionych pracowników wyniosła min. 50 osób;

» suma aktywów bilansu na koniec roku obrotowego wyniosła – co najmniej 2.500.000 euro;

» przychody ze sprzedaży produktów i towarów oraz operacji finansowych wyniosły – co najmniej 5.000.000 euro.

92

KLIENTÓW POLECA NASZE USŁUGI

100

SPRAWOZDAŃ NAPISALIŚMY W TERMINIE

98

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

96

SKUTECZNOŚCI PRZEPROWADZONYCH AUDYTÓW

Nie wiesz jaka forma rozliczeń będzie najkorzystniejsza dla Twojej firmy? Szukasz sposobów na optymalizację podatkową? A może dopiero myślisz o założeniu swojej firmy i nie wiesz od czego zacząć? Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Pomogliśmy już naszym klientom zaoszczędzić setki tysięcy złotych. Sprawdź naszą ofertę!

WYRÓŻNIA NAS

Na rynku jest wiele firm, które zajmują się badaniem sprawozdań finansowych – jednak nas wyróżnia indywidualne podejście do klienta. Swoje usługi adresujemy do firm jednak nigdy nie zapominamy, że za każdą firmą stoi człowiek. Dlatego też wyniki audytów tłumaczymy w sposób rzeczowy ale zrozumiały dla każdego. Chcemy abyś nie miał wątpliwości co do wyników naszych badań i wiedział jakie są prognozy oraz ew. zagrożenia wynikające z obecnej sytuacji podmiotu podlegającego audytowi. Jednocześnie możemy pochwalić się bogatym doświadczenie, niezwykłą skrupulatnością i 100% terminowością. Zapraszamy!

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy ponad 8-letnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 387 audytów dla różnych podmiotów – każde rzetelnie i terminowo.

KOMPETENCJE

Podstawą udanego audytu jest znajomość obowiązujących przepisów, umiejętność analizy i wyciągania wniosków oraz niezwykła rzetelność i skrupulatność. Mamy to wszystko.

TERMINOWOŚĆ

Powierzając nam księgi finansowe i zlecając ich audyt możesz mieć pewność, że zawsze dotrzymujemy zakontraktowanych terminów. Bo czas naprawdę ma znaczenie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Telefon

(042) 209 26 30

E-Mail

biuro@scg-finance.pl

Adres

ul. Piotrkowska 234 lok.8, 90-888 Łódź