Doradztwo podatkowe | Wspieramy | Optymalizujemy | Reprezentujemy
10572
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10572,mkd-core-1.0.4,mltlngg-pl_PL,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1.8,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

CO ROBIMY?

Nie wiesz jaka forma rozliczeń będzie najkorzystniejsza dla Twojej firmy? Szukasz sposobów na optymalizację podatkową? A może dopiero myślisz o założeniu swojej firmy i nie wiesz od czego zacząć? Doskonale rozumiemy jak trudno prowadzić działalność gospodarczą i jak wiele pytań ma każdy przedsiębiorca. Dlatego też kompleksowo wspieramy właścicieli firm, oferując profesjonalne usługi doradcze. Codziennie uczulamy naszych klientów na obszary zwiększonego ryzyka podatkowego i pomagamy, przez odpowiednio dobrane rozwiązania podatkowe, minimalizować ryzyko ich wystąpienia. Chcemy, aby nasi klienci odnosili wymierne korzyści z wdrażania przemyślanych strategii podatkowych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zainwestowali w dalszy rozwój firmy. Podstawą tej współpracy jest otwarta komunikacja, zaufanie, gruntowne rozpoznanie potrzeb i poznanie specyfiki branży klienta oraz prowadzonej działalności. Współpracując z nami zyskujesz czas, który możesz poświęcić rozwojowi swojej marki, produktu i sprzedaży, a my zajmiemy się wszelkimi dylematami podatkowo-rozliczeniowymi. Zapraszamy!

WSPARCIE

Wspieramy przedsiębiorców tłumacząc wszelkie zawiłości księgowo-rozliczeniowe. Wskazujemy obszary ryzyka i sposoby jego minimalizacji. Pomagamy w interpretacji nowych przepisów i szukamy najlepszych rozwiązań podatkowych. A wszystko to z korzyścią dla Twojego biznesu.

REPREZENTACJA

Niemal każdy przedsiębiorca prędzej czy później zostaje wezwany do złożenia wyjaśnień przed organem administracyjnym. Rzadko kto ma na to czas i ochotę dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, SCG Finance reprezentuje swoich klientów przed organami administracyjnymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji.

OPTYMALIZACJA

Podstawą prężnie działającej firmy jest optymalizacja podatkowa. Aby pomóc naszym klientom zwiększać próg rentowności wskazujemy im sposoby i obszary do optymalizacji. Nie ma jednego, właściwego sposobu dlatego szukamy najwłaściwszego, dopasowanego do rodzaju działaności i branży naszego klienta.

278

OPTYMALIZACJI PODATKOWYCH

341

ZAOSZCZĘDZONYCH PIENIĘDZY (tys. zł)

412

REPREZENTOWANYCH PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH

761

INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI

ZAUFALI NAM

Prowadzenie własnej działalności to szereg codziennych wyzwań, w których liczy się czas reakcji. W wielu przypadkach tak naprawdę aby rozwiązać problem wystarczy konsultacja ze specjalistą. Skontaktuj się z nami w dogodnej dla siebie formie (mail, telefon) i przedstaw swój problem – wspólnie na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie, a Ty zaoszczędzisz swój cenny czas, nerwy i często niemałe pieniądze. Sprawdź naszą ofertę!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Telefon

(042) 209 26 30

E-Mail

biuro@scg-finance.pl

Adres

ul. Piotrkowska 234 lok.8, 90-888 Łódź